Página 1 de 1

Zabawa z botami?

NotaPublicado: Mar Feb 08, 2011 6:01 pm
por Gantu
Jak można poprawić głupie zachowanie botów? czym to edytować? Albo powiedzcie chociaż które obecne wersje torów (F1 mnie interesują)są dopracowane pod względem botów, co by pod prąd nie sunęły?

Re: Zabawa z botami?

NotaPublicado: Mar May 03, 2011 6:19 pm
por danelka
الذهاب إلى المستوى التالي. اللعب على الانترنت

:group: :group: :group: :group:

take it to the next level, play online!